Veri Kurtarma Hizmeti

Kaybolan yada silinen verileriniz için üzülmeyin…

Kişi, Kurum, Kuruluş ve Firmalarımıza sunduğumuz Veri Kurtarma Hizmeti bilgisayar, dijital kamera, video, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında kaybolan verilerin yüksek başarı oranı ile kurtarılması (geri getirilmesi) hizmetini kapsamaktadır.

Veri kurtarma işlemleri, çoğu zaman kullanıcıları açısından son derece  hayati bir önem taşıyabilmektedir. Veri kurtarma işlemlerinde yanlış firma tercihi, uygulanan yanlış müdahale ve metotlar nedeniyle veri kurtarmayı olanaksız hale getirebilecek düzeyde, telafisi imkânsız zararlar doğurabilmektedir. 

Veri kurtarma konusunda profesyonel destek alırken, seçtiğiniz firmanın gerçek ve somut iş tecrübeleri ve referanslarını dikkate almalı , manipüle edici reklam ve referans kirliliğine aldanmamalıyız. Bu tür tüketici haklarını hiçe sayan ve aynı zamanda haksız rekabet teşkil eden reklamlara itibar edip; veri kayıpları yaşayan bir çok mağdur olduğunu da göz önünde bulundurmalıyız. 

Bunun yanı sıra tercih edilen firmanın analiz ve işlem süresinin hızlı olması, veri kurtarma süresince doğru bilgilendirme ve iletişim akışı olması da en az veri kurtarma işleminin sonucu kadar önemlidir. 

Gerçek olmayan maliyetler , şişirilmiş ücretler ve astronomik rakamlarla da karşılaşabileceğinizi göz önüne alarak; maliyet fiyat aralıkları ile ilgili doğru bilgilendirme yapıldığından emin olmak gerekir. (Yapılacak işlem türü ile ilgili alt ve üst maliyet sınırları) 

DİNÇ BİLİŞİM veri kurtarma, 20 yıllık tecrübesi, somut iş tecrübeleri , referansları ve tavizsiz güven ve gizlilik ilkeleriyle başarılarını sürdürmektedir. Verilerin güvenliği ve gizliliği konusunda, müşterilerinin yasal haklarını  koruma altında tutmuş ve memnuniyetlerini de en üst düzeyde sağlamayı başarmıştır. 

Unutmayınız ki, verileriniz  yasalar ve özel haklarınıza saygı gereğince korunmalıdırlar. İş belgeleri, önemli dosyalar, şahsi fotoğraflar ve videolar, resmi tutanaklarınız, mali tablolar her türlü kişisel ve ticari bilgileriniz gibi gizlilik arz eden  datalarınızın titizlikle saklanabilmeleri, sizlerin her türlü kayıplara maruz kalmamanız açısından mühimdir.